Sytuacja na rynku

Sytuacja na rynku nieruchomości w Warszawie zmienia się jak w kalejdoskopie. Zakładka ta będzie wiec zapewne często aktualizowana. Pewne jest jednak, że w tym momencie mamy do czynienia z pewnym kryzysem. Nie dość, że są wakacje, to zainteresowanie i tak zmalało. Trzeba walczyć o klienta.

Co więc ciekawe, pośrednicy i właściciele mieszkań sprawiają wrażenie, jakby to oni dyktowali warunki. Dzięki temu, że udało im się stworzyć aurę tego typu, cały czas windują ceny. Nie dajmy się jednak zwieść. Mieszkania w Warszawie nie są tak drogie, jak się o nich mówi. Kawalerkę w dobrej lokalizacji można znaleźć już za 1000-1200 złotych. Trzeba tylko wiedzieć, gdzie szukać i do kogo się odezwać (zapraszam do zakładki kontakt). Dodajmy, że jest to i tak cena wywindowana. Większość z nich nie powinna przekraczać owego 1000 złotych i to w dodatku z rachunkami!

Nie mam szans walczyć z korporacjami działającymi profesjonalnie na rynku nieruchomości dużo dłużej niż ja, wydających ogromne pieniądze na pozycjonowanie swoich stron w internecie. Zdaję sobie sprawę, że ta witryna może gdzieś zaginąć na setnej stronie w Googlu. Nie zmienia to jednak faktu, że kilka osób dziennie tutaj trafi i będę miał możliwość im pomóc, zarabiając (nie ukrywam tego) kilka cennych złotych.

Comments are closed.